Anunț

Collapse
No announcement yet.

Schimbare balama usa sofer

Collapse
X

• Filter
  • Ora
  • Show
Clear All
new posts

poze cu ajutorul lui Mihai buc.

Cam greu sa nu te bagi la desfacut de bord, pt. a desface surubul de sus, pe interior. Si la balamaua de jos ai probleme la cel din exterior, am schimbat-o la mine si a trebuit sa se deau usa jos cu totul.
    X E R O X U
    servicii de fotocopiere si birotica in Cluj-Napoca

"A LIE TOLD OFTEN ENOUGH BECOMES THE TRUTH" Lenin - Valbil si in democratie/capitalism nu doar in marxism.

Ai grijă ce îți dorești. S-ar putea să se îndeplinească!

Comment

Intradevar, cea mai simpla solutie este cu bordul dat jos, este relativ usor de demontat, trebuie doar mult calm si atentie la detalii. In jumatate de ora maxim e scos. Va trebuie neaparat cheie speciala pentru suruburile de la balamale cum a scris Florin, tocmai mi-am comandat astazi un set de bit-uri M de la Draper iar astazi sau maine o sa dau usile jos, fara cheia respectiva suruburile prinse prin interior nu se pot desface.
      Usurel cu pedala de acceleratie, important e sa ajungem intregi la destinatie !

Comment

Salut, si eu am joc in balamaua de sus, nu merge inlocuit doar boltul fara a mai demonta bordul? Am vorbit cu un strungar si imi poate face unul, doar ca trebuie sa il duc model pe al meu pentru dimensiuni.

Comment

Working...
        X