Anunț

Collapse
No announcement yet.

Interfete de diagnoza - cu ce scanam si ce putem face

Collapse
X

• Filter
  • Ora
  • Show
Clear All
new posts

• Pentru toate Win "ferestrele" ...

http://www.totalcardiagnostics.com/s...ble-on-windows

Comment

• Salut! Puteti, va rog, sa imi spuneti ce interefata imi trebuie pentru a face immo off pe un ecu EDC15VM+ ? De precizat ca nu am clusterul.
      Cu ce ma ocup ? click aici
      Orice faci bine cu privire la tine sau la altii lumea va intelege de obicei ca ai ceva de ascuns sau esti egoist, fa bine oricum, la urma urmei nu este intre tine si lume, ci intre tine si Dumnezeu .

Comment

• Pentru cine ar fi interesat, am cumparat un VAG K-commander 3.6. Am reusit sa fac immo off fara probleme. Din cate am inteles o sa licare cheia in bord dar eu am ceasuri de golf 3 care nu au pictograma aia si nici nu au avut immo.
        Orice faci bine cu privire la tine sau la altii lumea va intelege de obicei ca ai ceva de ascuns sau esti egoist, fa bine oricum, la urma urmei nu este intre tine si lume, ci intre tine si Dumnezeu .

Comment

• Salutare. Imi puteti recomanda niste versiuni la vag commander si tacho? Din ce am vazut pe net la commander ultima ar fii 5.5,insa nu stiu daca e si cea mai potrivita.

Comment

• Nu stiu daca o sa primesti vreun raspuns de la cei mai stiutori.
            Iti recomand sa citesti specificatiile la fiecare versiune(de cand e aparuta- mai recenta poate avea buguri ) si apoi in functie de nevoile tale alegi una. Mie specific mi-a trebuit immo off, de aia am luat-o. Pe viitor o sa fie buna la casa(masina) omului.

Comment

Working...
            X