Anunț

Collapse
No announcement yet.

Passat B5.5 Alb

Collapse
X

• Filter
  • Ora
  • Show
Clear All
new posts

• Doamne fereste Sorine ca as inebuni sa nu o mai, innebunesc oricum ca nu am vreme de ea si is alte prioritati.

Comment

• Sigur erau Osram? Sunt și făcături identice 100 % cu originalul și culmea e ca se vând și în magazine cu "prestanta" ...

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Comment

• Sunt luate de la epiesa si verificate pe site-ul oficial Osram. Acuma cat de originale sau cat de facaturi is, numai epiesa stie.

Comment

• Sau poate nici macar ei nu stiu...nu m-as mira...la fel ca si doctorii (distribuitorii produselor mafiei farmaceutice), care recomanda medicamente despre care stiu putine lucruri, fabricate de corporatii despre care stiu si mai putine.
          "Sa fii al doilea inseamna sa fii primul care pierde" (Ayrton Senna)

Comment

• Deci momentan tot fara un bec is :)) dar in cautarea unei alte planse de bord am ajuns sa mai cumpar un passat :))
            2.5 tdi v6 110kw, 4x4,cutie automata,xenon oem,bara cu spalatoare,senzor de ploaie,senzori de parcare,pachet crom exterior,mahon,piele cu alcantara si incalzire in scaunele fata,maxidot,comenzi volan,pilot automat,esp,clima,alarma oem cu senzori volumetrici,geamuri ionizate,4 geamuri electrice,2 chei.

Last edited by ichimcornel; 15-06-2019, 02:14.

Comment

• Moamaaa... Frumos. Bravo. De aveai scaune gri cu alcantara voiam eu pe cel de la sofer. Ce plan ai cu el? Cat ai dat pe el? Din ce an este?
              Nimic nu este intamplator...
              Broker de asigurari.
              ex my car: Passat Variant B5.5 1.9 TDI 74 kw, an fab. 2001

Comment

• Pai e din 2002 masina si ma ajuns acasa la 36.5 mil. Initial l-am luat ca imi trebuia o plansa de bord si mici chichite, dar acuma parca m-ar tenta o recarosare ��

Comment

• Interiorul nu e de vanzare?:-)

Comment

• Ba da,majoritatea pieselor o sa fie de vanzare. Saptamana asta daca am timp ma apuc sa o desfac.

Comment

• Atunci mai astept pana e dat jos interiorul si eventual mai puteti pune una,doua poze + pret?

Comment

• Sa se inmulteste colectia de piese.

Comment

• Bun bun.
                          Broker de asigurari.

Comment

• Sa inceapa nebunia. Inlocuire instalatii electrice realizate pana acuma, cu cele oem de pe donatoare. Se va monta toate piesele exact ca din fabrica, surub cu surub. Plus cateva upgrade-uri. Plus cateva upgrade-uri.

Comment

• Pregatesc portbagajul dupa 2 ani de stat in garaj �� . Fiindca in fiecare noapte cand ma uitam la portbagaj ma lua cu dureri de cap cand vedeam pe o parte un iluminat frumos la numar, iar unde era camera era doar o amarata de lumina am facut o mica modificare. Am luat o camera cu switch incorporat si am adaptat sa o montez pe portbagaj.

Comment

• Frumos. Astept rezultatul. Sa o faci in asa fel incat sa vezi si bara ta. Ca sa o ai ca reper fata de obiectul unde parchezi.
                                Broker de asigurari.

Comment

Working...
                                X