Anunț

Collapse
No announcement yet.

Passat CC - MLC

Collapse
X

• Filter
  • Ora
  • Show
Clear All
new posts

bafta cu viitoarea achizitie (merita fiecare banut, e senzatie)
    Passat Variant 1.9TDI - AWX 130CP+ indigo blue pearlescent

Comment

Postat în original de gheta.gabi Vezi Post
      si mie îmi place mult mas™ina, dar urmăresc un Q5 ca urmatoarea achizitie
      Na poftim, la 2 luni de la deschiderea topicului, el deja se gandeste la alta...instabil mai esti ma baiatule! Hai bafta sa ai!
      "Sa fii al doilea inseamna sa fii primul care pierde" (Ayrton Senna)

Comment

Și tu acum... Ziceam și eu care va fi următoarea achiziție, nu am zis și când va fi [emoji39]

Comment

Vrei sa-ti zic eu cand va fi? Ca deja e intuitiva treaba.
          Last edited by Alex-F1; 14-10-2018, 10:05.

Comment

Cât mă costă ghicitul? [emoji1787]

Comment

Pt. tine-i gratis, ca te cunosc hihihi Deci anul viitor se va intampla, anul asta nu, ca inca n-ai destui bani.

Comment

Corect, abia am băgat în scuter, mai aștept oleacă [emoji39]

Comment

Nu m-am putut abține și mi-am comandat din nou navi cu Android. Este model de top cu 4gb ram, procesor PX5 octacore si 32gb memorie internă. Revin cu impresii dupa ce vine si o montez. Sper sa dea acelasi sunet exceptional ca Rns510 in Dynaudio. Luata din warehouse DE, deci fara taxe de import.
                  https://s.click.aliexpress.com/e/8IQtq8s

Comment

Misto scula...si nu-i f. scumpa...acum nah, sa vedem si calitatea cum o fi. Oare pt. Haudili meu as gasi ceva similar?

Comment

Găsești și pt Audi, dar este mai scump...
                      https://s.click.aliexpress.com/e/c9UoVw0

Joying este cam high end-ul navigațiilor de genul. Am avut/testat destule, si am învățat prin trial&error ce e bun si ce nu.

Comment

Baieti, dupa 8 luni minunate alaturi de CC, ne-am despartit. Am trecut la alt constructor, dar tot neamt. 320D twiturbo, F30, M pachet :)

Comment

Cand am vazut notificare ca ai postat aici, mi-am zis "sa vezi c-a scris c-o vinde" .... si cand deschid, ce sa vezi? Dar Q5-ul promis, unde-i Q5-uuuuul?! Offfff sucitule, hai cu topicul de prezentare a noii achizitii. Aici inchidem acusica...

Comment

Working...
                          X