Anunț

Collapse
No announcement yet.

Coduri piese passat B5-B5.5

Collapse
X

• Filter
  • Ora
  • Show
Clear All
new posts

• Vezi in poza de mai jos .

Comment

• O locatie/cod la un vw touran 2012 . 2.0 tdi . locatie siguranta de la spalatoare faruri !

Merci anticipat
      X E R O X U
      servicii de fotocopiere si birotica in Cluj-Napoca

"A LIE TOLD OFTEN ENOUGH BECOMES THE TRUTH" Lenin - Valbil si in democratie/capitalism nu doar in marxism.

Ai grijă ce îți dorești. S-ar putea să se îndeplinească!

Comment

• SA5=80A in compartiment motor + SC53=20A in habitaclu + releu J39

Comment

• Un cod pentru fusta bara, (spoiler) spate Passat b6 kombi, daca ma poate ajuta cineva va rog! Stima.

Comment

• Salut. Am avut pe masina(passat 101cp 2002) injectoare cu cod: 038130073AJ, iar mecanicul mi-a pus injectoare 038130073AL, din cate am vazut pe etka cele cu AL la sfarsit sunt pe AVF AWX adica 131cp. Intrebarea e, cum de au incaput? sunt la fel de mari?

Comment

• Salut, ma poate ajuta cineva cu un cod de la acest furtun de apa care cred ca vine din interior din calorifer si intra in flansa de care e prins si senzorul g62? Pierd antigel pe acolo, am crezut ca e flansa de vina dar vad ca imi curge si cu cea noua, nu stiu daca in capat avea cumva vreo garnitura si de aceea sa curga antigel, daca aveti un cod de la furtun as fi recunoscator, multumesc.

[img]https://i.imgur.com/OX2Uu7x.jpg[/img]

Comment

• Cauta aici https://volkswagen.7zap.com/en/rdw/

Dar eu as schimba doar oringul. Daca tot l-ai scos de acolo, vezi ce oring e si sxhimba-l. E destul de scump sa iei tot furtunul doar pt oring-ul ala...

Comment

• Problema e ca nu am gasit nici o garnitura acolo, probabil s-a mancat de tot cine stie, de aceea cautam acel furtun poate vine cu tot cu oring, pe ce siteuri am cautat codul nu am gasit, nu are trecut nici un cod. Daca as lua un set de garnituri oare am noroc sa gasesc ceva asemanator sa pun acolo? Multumesc.

Comment

• Furtunul vine complet, cu mufa rapida si o-ring. Si eu l-am schimbat prin 2011 si a costat atunci in jur de 140 lei, furtunul complet. Am masurat atunci o-ring-ul, imi aduc aminte doar ca era gros de 3mm, dar nu mai stiu diametrul. Daca mergi pe varianta asta, cauta Oring din cauciuc rezistent la produsele petroliere.

Mai exista varianta sa schimbi doar mufa rapida, cum a facut Borisake.

Dar nu ai zis ce cod motor ai
                    Last edited by klausu25; 01-03-2020, 19:06.

Comment

• Cod motor am ANA, am gasit codul asta 8D0 819 371 AB, din poze pare sa fie la fel mufa dar nu stiu sigur daca asta e.

Comment

• Am cumparat alt furtun nou AM, ce imi recomandati sa-l schimb cu totul sau sa ii schimb doar mufa aceea si sa las furtunul original?

Comment

• pune-l asa cum l-ai luat

Comment

Working...
                          X