PDA

Arată Versiune Īntreagă : Ce-am mai achizitionat...

Alex-F1
15-11-2013, 20:53
Haideti sa scriem aici ce obiecte am mai achizitionat, cu poze, impresii, preturi, de unde, link-uri etc....din toate domeniile (imbracaminte, incaltaminte, pt. casa, cadouri, diverse obiecte, orice....), chiar si pt. Passat-urile noastre dragi, desi aia se poate scrie in topicurile aferente. :hey: Incep eu cu ultima achizitie mai importanta...un ceas de mana DeTomaso, cumparat de pe amazon, ocazie cu care vreau sa-i multumesc din nou colegului Ionut (ex Ejneb00n) pt. indrumare si ajutor, pret cu tot cu transport 590 RON...aici e link-ul: [Only registered and activated users can see links] :happy2: E belea scula!!!! :thumbsup:

bogdan_eon
15-11-2013, 21:08
Eu pentru ca sunt cu bebelus am luat incalzitor biberon digital, merita din plin in comparatie cu Avent unde platesti mai mult firma, am avut si transport gratuit la mine acasa prin curier, a doua zi a fost la mine.

[Only registered and activated users can see links]

cosminwon
15-11-2013, 21:22
Eu am cumparat un galaxy s3 cu mult mai ieftin de pe onlinetel.ro cu 1289 ron.din ce am vazut la ei pe site, au toate telefoanele cu mult sub pretul celorlalti.

Alex-F1
15-11-2013, 21:22
Bogdane, asta da achizitie, f. buna :clap2: ...sa sugi din el sanatos si vartos! :baby:

Uitai sa mai zic de un joc Lego ([Only registered and activated users can see links]), cumparat de la Real zilele trecute, cu 160 RON (pe. net l-am vazut apoi si pe la 135 RON, dar cu tot cu transport, tot pe-acolo iesea)...asta va veni in sacul Moshului! :santa:

bogdan_eon
15-11-2013, 21:26
...sa sugi

Suge-mi-ai tu... biberonul

NaikonutZ
15-11-2013, 21:48
Haideti sa scriem aici ce obiecte am mai achizitionat, cu poze, impresii, preturi, de unde, link-uri etc....din toate domeniile (imbracaminte, incaltaminte, pt. casa, cadouri, diverse obiecte, orice....), chiar si pt. Passat-urile noastre dragi, desi aia se poate scrie in topicurile aferente. :hey: Incep eu cu ultima achizitie mai importanta...un ceas de mana DeTomaso, cumparat de pe amazon, ocazie cu care vreau sa-i multumesc din nou colegului Ionut (ex Ejneb00n) pt. indrumare si ajutor, pret cu tot cu transport 590 RON...aici e link-ul: [Only registered and activated users can see links] :happy2: E belea scula!!!! :thumbsup:
L-ai luat curand sau il ai de ceva vreme, cum ti se pare ca si ceas ? Am cumparat si eu un ceas Detomaso initial pentru aspect si chiar mi se pare o marca cat de cat de calitate atat la materiale cat si finisaje

Alex-F1
15-11-2013, 21:51
Curand, 2-3 saptamani. E ok, nimic de reprosat, super-multumit! :yes:

UNT-G.C
15-11-2013, 21:57
Bai da are la limbi !?! :laugh:

Alex-F1
15-11-2013, 22:01
Iubesc limbile!!!!!! :limba:

bogdan_eon
15-11-2013, 22:08
Bai da are la limbi !?! :laugh:

E bun pentru femei :laugh:

Borisake
16-11-2013, 01:14
Sincer, cred ca nu este in asentiment ideea cu un forum oarecare. Adica pe langa lobby-le facute unui produs, i se face si reclama la firma cu link cu tot. Va dati seama ce bazar o sa iasa aici?

f l o r i n
16-11-2013, 01:48
Lobby.....

se inchide - e prea general. Vrea cineva sa discute despre ceasuri - sa deschida topic pe Social, pentru asta.... dar unul general, nu o sa il citeasca nimeni.